Jogos Retritas 2024 08 15-18d.

Vasaros apsidovanojimas!

Kviečiu prisijungti į JOGOS RETRITĄ* skirti laiko sau – sustiprėti, išmokti, stabtelti ir pagauti gražiausią dabarties akimirką.

Ką veiksime?

Rytą pradėsime nuo jogos ŠATKARMŲ (kno valymo praktikų), SURYA NAMASKAR (saulės pasveikinimu), MEDITACIJA, PRANAJAMA (kvėpavimo praktika), tada perteiksiu žinias apie JOGĄ, kai kurių praktikų naudą, savaime aišku – ASANŲ praktikos, JOGA NIDRA (gilaus atsipalaidavimo praktika). Sveika “išmanioji” mityba – valgyti darysimės patys, kad išmoktume pasidaryti skanius greitai pagaminamus ir sveikus patiekalus, glotnučius, saldumynus/skanukus, gėrimus, susipažinsime ir valgysime “super maistus”. Nebadausime, bet valgysime tik tiek, kiek reikia kūnui.

Užduotys ir pasivaikščiojimai gamtoje, pirtis, stovėsime ant vinių, pabūsime tyloje, pabūsime tamsoje ir kt. – detalią programą pateiksiu prieš retritą.

Apgyvendinimas

Retritas vyks “Shanti Resort”, Trakų raj..  Gyvensime jaukiuose kambariuose, visi skirtingi ir individualiai dekoruoti. Kambariuose gyvensime po du žmones. Beveik visi kambariai turi WC ir dušą. Keletas kambarių naudosis bendrais dušais, bet ten viskas labai vietoje, labai privatu.

Kaina ir registracija

Retrito (jogos praktikos, maistas apgyvendinimas 4 dienos, trys naktys) kaina: 420 € 

Norintys dalyvauti registruokitės čia: REGISTRACIJA

Keletas akimirkų iš mūsų žiemos jogos retrito: 

*Retritas – tai laikas, kai žmogus atsitraukia nuo savo kasdienio gyvenimo siekdamas savižinos.