Mokinių atsiliepimai

MOKINIAI. JOGA TINKA VISIEMS. JEKATERINA. 35m.
“Joga tiesiog daro mane laiminga! Kasdien praktikuodama jogą, jaučiu kaip stiprėja ne tik mano kūnas, bet ir siela”.
 
MOKINIAI. JOGA TINKA VISIEMS. VIOLETA. 34m.
“Vis stipriau besisukančiame pasauly, kur daug streso ir triukšmo, reguliari jogos praktika padeda man subalansuoti ne tik kūną, bet ir protą. Dirbu sėdimą darbą, prieš tai buvau skrydžių palydove ir nors darbo krūvis labai skiriasi abiejuose darbuose, nugaros skausmai buvo neišvengiami tiek viename, tiek kitame darbe.
Niekada nebuvau sporto klubų ir treniruoklių gerbėja, todėl joga pilnai išpildė mano lūkesčius savo kūnui. O lūkesčiai buvo džiaugtis stipriu, lanksčiu kūnu su nugara be skausmo. Su kiekviena jogos praktika suprantu, kad žmogaus kūno galimybes labai plačios, tereikia didelio noro jas išbandyti.”
JOGA TINKA VISIEMS. MOKINIAI. DOVILĖ. 27m.

“Prie jūsų vedamų užsiėmimų prisijungiau po labai didelių gyvenimo sukrėtimų, praradimų ir permainų. Mane kamavo nerimas, apatija, pilvo skausmai. Žinau, kad fizinė veikla gerina mūsų emocinę būseną, todėl jau ir anksčiau bandžiau sportuoti, vaikščioti miške ir pan., bet atsikratyti tų ‘‘blokų‘‘ iš krūtinės ir pilvo vis tiek nepavykdavo. Tuomet nusprendžiau ieškoti jogos užsiėmimų ir taip radau Jus. Kaip jaučiuosi dabar, po dviejų mėnesių? Jaučiuosi tvirtesnė, lankstesnė, krūtinėje nebeliko blokų, pilvas lengvesnis (nors dienomis, kai patiriu streso, nemalonūs pojūčiai vis dar sugrįžta, bet dažniausiai po jogos ar pranajamos praktikos vėl palengvėja).
Esu nustebinta, kad jogos užsiėmimai ONLINE gali būti tokie profesionalūs ir efektyvūs. Manau, jog tai dėka Jūsų iškalbos, nes mokate labai tiksliai nusakyti, kaip atlikti asaną, kokius raumenukus turime pajausti, kokias įtampas paleisti. Prisijungusi prie grupės neturėjau tikslo tapti didžiąja joge, bet, nuoširdžiai sakant, pati buvau maloniai nustebinta, kad nemažai asanų išeina atlikti (žinoma, žinau, kad yra įvairių jų variacijų ir tobulėti dar tikrai yra kur), o su laiku smalsumas auga ir kyla klausimas, o ką dar gali mano kūnas?
Gyvendami laikais, kai visi puikuojasi savo naujais automobiliais, namais, apdarais, kartais natūraliai kyla klausimas, o ką gali parodyti tu pats, čia ir dabar, viską palikęs nuošalyje, kai esi visiškai ‘‘nuogas‘‘? Man šiuo metu joga yra apie tai – net, jei gyvenimas viską iš manęs atimtų, noriu turėti tą vidinę ramybę ir stiprybę, kurią augina jogos ir pranajamos praktika. Tai esu Jums dėkinga, kad padedate man ją auginti”.

MOKINIAI. JOGA TINKA VISIEMS. GABIJA. 46m.
 
“Vaidos joga – ‘life changing’. Kiekvieną kartą po pamokos (asanų, kvėpavimo ar meditacijos) aš esu tokia, kokia sau patinku: tušcia ir pilna tuo pačiu metu. Tikrai viską keičianti patirtis kiek-vie-ną kartą”.