Tvarkaraštis

Views Navigation

Renginys Views Navigation

Šis mėnuo

Renginiai kalendorius

Pr Pr

A An

T Tr

K Kt

Pn Pn

Š Št

S Sk

0 renginiai,

0 renginiai,

0 renginiai,

0 renginiai,

0 renginiai,

0 renginiai,

0 renginiai,

0 renginiai,

0 renginiai,

0 renginiai,

0 renginiai,

0 renginiai,

Kalendorių sukūrė Renginių kalendorius

Registruotis

  Vardas

  Pavardė

  El. pašto adresas

  Telefono numeris

  Amžius

  Pamokų laikas:

  Sveikatos būsena:

  (jei turite sveikatos sutrikimų įrašykite juos čia)

  Jūsų klausimai:

  Renkuosi:

  Neribotą mėnesio narystę - 80€Neribotą mėnesio narystę PORAI - 150€4 kartų abonementą - 50€1 karto apsilankymą - 15€Privačią jogos pamoką - 60€Jogos retritą 420€

  Pamokas lankysiu:

  StudijojeInternetuMišriai (kartais studijoje, kartais internetu)

  Jogos praktika:

  Niekada nepraktikavauPraktikavau mažiau nei metusPraktikavau daugiau nei metus

  Lankytojas, prieš pasirinkdamas „Mai Ram Yoga“ užsiėmimus vedamus sertifikuotos Mai Ram Yoga mokytojos Vaidos Ulvydienės, visų pirma turi atsižvelgti į savo sveikatos būklę ir šių paslaugų galimą poveikį jam. Lankytojui, prieš pradedant lankyti užsiėmimus rekomenduojama pasitikrinti sveikatos būklę bei pasitarti su gydytoju. Neigiamos pasekmės, susijusios su šios rekomendacijos nevykdymu, tenka lankytojui. „Mai Ram Yoga“ mokytoja, kilus pagrįstų abejonių dėl lankytojo sveikatos būklės, turi teisę paprašyti, kad lankytojas pateiktų gydytojo pažymą apie savo sveikatos būklę.
   
  Lankytojas pilnai atsako už savo sveikatos būklės tinkamumą lankyti „Mai Ram Yoga“ užsiėmimus bei pateiktų duomenų apie savo sveikatos būklę teisingumą. Visa atsakomybė dėl lankytojo sveikatos sutrikimų, sužalojimų ir nelaimingų atsitikimų, atsiradusių lankant „Mai Ram Yoga“ užsiėmimus vedamus mokytojos Vaidos Ulvydienės, tenka lankytojui. „Mai Ram Yoga“ mokytoja neatlygina lankytojui dėl jos teikiamų paslaugų lankytojo sveikatai bei gyvybei padarytos tiek turtinės, tiek neturtinės žalos, išskyrus atvejus, jeigu ši žala atsirado dėl „Mai Ram Yoga“.


  Patvirtinu, kad su čia pateiktomis užsiėmimų taisyklėmis bei sąlygomis susipažinau ir sutinku.